Chorwacja

Pielgrzymka do Medjugorie

BUDAPESZT, MEDJUGORIE, MOSTAR, DUBROWNIK, SPLIT, TROGIR, JEZIORA PLITWICKIE, ZAGRZEB, JASNA GÓRA

Termin:

17/18-26.09.2017


Cena:

2 150 zł


Program szczegółowy

DZIEŃ 0/1

Zbiórka uczestników o godz. 21:00. (17.09.) Godz. 21.15 wyjazd w kierunku Węgier. Przejazd do Budapesztu. Zwiedzanie miasta z przewodnikiem miejscowym: Wzgórze Zamkowe, kościół Macieja, bazylika św. Stefana, Plac Bohaterów, Wzgórze Gellerta z imponującą panoramą miasta, Neogotycki Parlament (z zewnątrz). Przejazd na obiadokolację i nocleg do hotelu w okolicy Pecs.

DZIEŃ 2

Śniadanie, po którym przejazd w kierunku Bośni i Hercegowiny. W godzinach wieczornych przyjazd do Medjugorie. Zakwaterowanie. Wieczorem spacer po sanktuarium i czas na modlitwę. Obiadokolacja i nocleg.

DZIEŃ 3

Śniadanie. Przejazd do Mostaru - zwiedzanie najpiękniejszego miasta Hercegowiny z przewodnikiem. Powrót do Medjugorie: nawiedzenie miejsc objawień, udział w modlitwie różańcowej i Mszy Świętej, procesja różańcowa na Górę Objawień w Podbrdo. Powrót na obiadokolację i nocleg.

DZIEŃ 4

Śniadanie, a następnie przejazd do Dubrownika – „Perły Adriatyku”. Zwiedzanie najważniejszych zabytków miasta wpisanego na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Przejazd na obiadokolację i nocleg do jednej z nadmorskich miejscowości wypoczynkowych.

DZIEŃ 5

Śniadanie. Całodzienny wypoczynek nad Adriatykiem.
Powrót na obiadokolację i nocleg do hotelu.

DZIEŃ 6

Śniadanie, po którym wycieczka do Splitu i Trogiru – zwiedzanie miast portowych, w których doskonale zachowały się historyczne centra miejskie – Pałac Dioklecjana, katedra św. Wawrzyńca. Przejazd na obiadokolację i nocleg do hotelu w okolicy Jezior Plitwickich.

DZIEŃ 7

Śniadanie, po którym przejazd do Plitwic - zwiedzanie Chorwackiego Parku Narodowego. Przepiękne jeziora połączone są z licznymi wodospadami. Przejazd na obiadokolację i nocleg do hotelu w okolicy Zagrzebia.

DZIEŃ 8

Śniadanie, po którym przejazd do Zagrzebia. Objazdowa tura zwiedzania i krótki spacer po mieście z przewodnikiem miejscowym. Przejazd na obiadokolację i nocleg na terenie Czech.

DZIEŃ 9

Śniadanie, po którym wyjazd w drogę powrotną. W przerwie podróży Msza Święta na Jasnej Górze. Pożegnalny obiad. Wyjazd w dalszą drogę. Przyjazd na miejsce zbiórki i zakończenie pielgrzymki w godzinach wieczornych.

 

 

 

 

Informacje

CENA ZAWIERA
 • Przejazd klimatyzowanym autokarem;
 • 8 noclegów w hotelach lub pensjonatach ***, zakwaterowanie w pokojach 2-3 osobowych z łazienkami;
 • Wyżywienie: 8 śniadań, 8 obiadokolacji, 1 obiad;
 • Opiekę polskojęzycznego pilota na całej trasie;
 • Opiekę duchową kapłana;
 • Ubezpieczenie: KL + Assistance wraz z KL chorób przewlekłych do 20.000 EUR i NNW do 2.000 EUR.
CENA nie ZAWIERA
 • Opłat za bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, przewodników miejscowych oraz innych opłat związanych z realizacją programu: ok. 70-80 Euro;
 • Napojów do obiadokolacji;
  Dopłaty do pokoju jednoosobowego: 560 zł;
 • Ubezpieczenia od kosztów rezygnacji – 3% wartości imprezy (64,50 zł) lub 7,5% z chorobami przewlekłymi (161,25 zł).
 • W przypadku podpisania umowy do 31.12.2016 – ubezpieczenie podstawowe (3%) od kosztów rezygnacji w cenie pielgrzymki.
Uwagi
 • Kolejność zwiedzania może ulec zmianie;
 • Wyjazd ma charakter grupowy. Minimalna liczba uczestników: 42 osoby;
 • Każdy uczestnik powinien mieć ważny dokument tożsamości (dowód osobisty lub paszport).
Warunki płatności
 • Przy podpisaniu umowy Uczestnik wpłaca 400 zł zaliczki. Pozostałą część należy uregulować 30 dni przed rozpoczęciem pielgrzymki.
pinterest
katalog
katalog
pilgrimages and tours offer