Chorwacja

Pielgrzymka do Medjugorie

MEDJUGORIE, MOSTAR, DUBROWNIK, SPLIT, TROGIR ADRIATYK, JEZIORA PLITWICKIE, ŁAGIEWNIKI, WADOWICE

Program szczegółowy

DZIEŃ 1

Zbiórka uczestników.
Wyjazd na Węgry na obiadokolację i nocleg.

DZIEŃ 2

Śniadanie, po którym wyjazd do Medjugorie. W tym dniu nie będzie obiadokolacji. Przyjazd do Medjugorie w późnych godzinach wieczornych.

DZIEŃ 3-4

W programie pobytu przewidziano nawiedzenie miejsc objawień, udział w modlitwie różańcowej i Mszy Świętej; Droga Krzyżowa - Góra Krizevac; Procesja różańcowa na Górę Objawień w Podbrdo. O ile to będzie możliwe spotkanie z jedną z osób widzących. Zwiedzanie Medjugorie z przewodnikiem miejscowym. Dla chętnych wyjazd i krótkie zwiedzanie Mostaru.
Każdego dnia śniadanie i obiadokolacja.

DZIEŃ 5

Śniadanie, po którym przejazd do Dubrownika - "Perły Adriatyku". Zwiedzanie najważniejszych zabytków miasta. Powrót na obiadokolację i nocleg do Medjugorie.

DZIEŃ 6

Śniadanie, po którym wycieczka do Splitu i Trogiru - zwiedzanie miast portowych, w którym doskonale zachowały się historyczne centra miejskie - Pałac Dioklecjana, katedra św. Wawrzyńca. Przejazd na obiadokolację i nocleg w okolice Plitwic.

DZIEŃ 7

Śniadanie, po którym zwiedzanie Chorwackiego Parku Narodowego (przepiękne jeziora połączone z licznymi wodospadami). Wyjazd na Węgry na obiadokolację i nocleg.

DZIEŃ 8

Śniadanie, po którym przejazd do Krakowa. Nawiedzenie Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach oraz Msza Święta. Przejazd na obiadokolację i nocleg.

DZIEŃ 9

Śniadanie, po którym zwiedzanie Wadowic - rodzinnego miasta Ojca Świętego - zwiedzanie miasta: dom rodzinny Karola Wojtyły, Bazylika Ofiarowania NMP, czas wolny - możliwość zakupu i degustacji kremówek. Wyjazd w drogę powrotną. W drodze powrotnej pożegnalny obiad. Powrót do miejsca zbiórki w godzinach wieczornych. Zakończenie pielgrzymki.

 

pinterest
katalog
katalog
pilgrimages and tours offer