Ukraina

Pielgrzymka - Lwów - miasto wielu kultur

ZAMOŚĆ, LWÓW, ŻÓŁKIEW, Kozłówka

Program szczegółowy

DZIEŃ 1

Zbiórka uczestników. Przejazd do Zamościa. Miasto nazywane „Padwą Północy” jest arcydziełem renesansowej architektury. W 1992 r. Zamość został wpisany na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Zwiedzanie miasta z przewodnikiem. Przejazd na obiadokolację i nocleg w okolicach Lwowa.

DZIEŃ 2

Śniadanie. Przejazd do Lwowa. Zwiedzanie miasta z przewodnikiem miejscowym: wysoki zamek z przepiękną panoramą Lwowa, Cmentarz Łyczakowski i Orląt Lwowskich, katedra św. Jura, Politechnika i Uniwersytet Lwowski. Czas wolny. Powrót do hotelu na obiadokolację i nocleg.

DZIEŃ 3

Śniadanie. Dalsze zwiedzanie miasta z przewodnikiem miejscowym: Lwowska Starówka m.in.: rynek, katedra Łacińska, kaplica Boimów, kościół Dominikanów, dzielnica ormiańska z katedrą, cerkiew wołoska, apteka-muzeum. Czas wolny. Spacer dawnymi Wałami Hetmańskimi pod Pomnik Adama Mickiewicza. Powrót do hotelu na obiadokolację i nocleg.

DZIEŃ 4

Śniadanie. Przejazd do Żółkwi - miasta związanego z historią rodów Żółkiewskich i Sobieskich. Następnie przejazd do Kozłówki. Zwiedzanie zespołu pałacowo-parkowego Zamoyskich, gdzie we wnętrzach zachował się autentyczny wystrój przełomu XIX/XX w. Pożegnalny obiad w restauracji na terenie Polski. Przyjazd na miejsce zbiórki w późnych godzinach nocnych. Zakończenie pielgrzymki.

 

Informacje

ZAPEWNIAMY
  • Przejazd klimatyzowanym autokarem
  • 3 noclegi w hotelu lub pensjonacie ** / ***, zakwaterowanie w pokojach 2-3 osobowych z łazienkami
  • Wyżywienie: 3 śniadania, 3 obiadokolacje, 1 obiad
  • Opiekę polskojęzycznego pilota
  • Opiekę duchową kapłana
  • Ubezpieczenie: KL ChP i NNW
pinterest
katalog
katalog
pilgrimages and tours offer