O nas

Drodzy Pielgrzymi, wytrawni Turyści!

Z ogromną satysfakcją przedstawiamy ofertę wyjazdów pielgrzymkowych i turystycznych. Znajdą w niej Państwo wyjazdy do rodzimych oraz europejskich sanktuariów. Z roku na rok staramy się spełniać Państwa oczekiwania, poszerzając naszą ofertę o nowe kierunki wyjazdów, takie jak Meksyk, Kuba czy Brazylia i Argentyna.

Propozycje naszych podróży wiodą nie tylko śladami wielu świętych czy szlakiem znanych świątyń. Zaplanowaliśmy również zwiedzanie miejsc ważnych z punktu widzenia dziedzictwa kulturowego, a także pięknych widokowo. Ci, którzy nas znają, wiedzą, że w naszych wyjazdach promujemy wartości duchowe i estetyczne. Odpowiednio dobrani przewodnicy mają za zadanie sprawić, by wyjazdy stały się zarówno przeżyciem religijnym jak i niecodzienną lekcją historii, geografii czy kultury.

Zdobyte zaufanie zbudowaliśmy i nadal chcemy zdobywać przede wszystkim poprzez jak najlepiej przygotowane oferty, sympatyczną obsługę, a nade wszystko odpowiednio zrealizowane podróże.

„Arcus” oznacza TĘCZĘ - to symbol przyjaźni człowieka z Bogiem i naturą, a dla nas także kolorowa podróż marzeń.

 

ZAPRASZAMY DO BIURA

JESTEŚMY DO PAŃSTWA DYSPOZYCJI

 


Janusz Małecki, Sławomir Sujkowski
wraz z całym zespołem B.P.T. Arcus

 

Biuro Pielgrzymkowo-Turystyczne ARCUS jest wpisane do Centralnego Rejestru Organizatorów Turystki i Pośredników Turystycznych Województwa Kujawsko - Pomorskiego pod nr 149. 
Zobacz zaświadczenie.

pinterest
katalog
katalog
pilgrimages and tours offer