Konkurs fotograficzny

"Polskie symbole narodowe na świecie"
100. rocznica odzyskania niepodległości przez Polskę.

Rok 2018 jest Rokiem Jubileuszu 100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości. 11 listopada 1918 r. spełniło się marzenie Polaków - Państwo Polskie po 123 latach niewoli narodziło się na nowo i powróciło na mapę świata. Należy jednak pamiętać, że historia naszego kraju jest znacznie dłuższa i Polska była niejednokrotnie zmuszona do walki o wolność. W wyniku wielu konfiltków zbrojnych, wojen czy z przyczyn politycznych i ekonomicznych Polacy byli wysiedlani i zmuszani do emigracji. Warto również pamiętać o naszych żołnierzach, którzy wspierali armie innych krajów w dążeniu do wolności. W związku z tym dzisiaj na całym świecie możemy znaleźć polskie akcenty świadczące o naszym przywiązaniu do kraju i bohaterstwie.

W związku z tym zachęcamy Państwa do wzięcia udziału w organizowanym przez nasze biuro konkursie fotograficznym. Głównym celem konkursu jest ukazanie jak wiele polskich akcentów znajduje się poza granicami naszego kraju i przedstawienie historii, która kryje się za każdym pomnikiem, tablicą pamiątkową czy cmentarzem.

Nie zapomnieliśmy również o osobach, które będą podróżować z naszym biurem po Polsce. Od Uczestników pielgrzymek i wycieczek po kraju będziemy oczekiwać na zdjęcia przepięknych polskich krajobrazów, symboli charakterystycznych dla poszczególnych regionów czy miejsc pamięci.

Nagrodą główną w Konkursie jest voucher na pielgrzymkę do Lwowa organizowaną przez Biuro Pielgrzymkowo-Turystyczne ARCUS.
Nagrodą za II miejsce w Konkursie jest podręczna walizka podróżna.
Nagrodą za III miejsce w Konkursie jest termos podróży.

Dodatkowo każdy z Uczestników, który weźmie udział w konkursie otrzyma flagę narodową lub kotylion!

Konkurs trwa od 9 kwietnia 2018 roku do 2 listopada 2018 roku.

Zdjęcia prosimy przesyłać na adres konkurs@arcus.org.pl. W mailu prosimy o podanie swoich danych osobowych (tj. imię, nazwisko, dokładny adres zamieszkania wraz z kodem pocztowym, numer telefonu kontaktowego i adres e-mail tytułem „Zgłoszenie konkursowe – Imię i Nazwisko”).


 

Wyniki konkursu

Regulamin konkursu

Każdy z Uczestników, który weźmie udział w konkursie otrzyma flagę narodową lub kotylion.

* Wygląd nagród ma charakter wyłącznie poglądowy
i służy celom promocyjno-reklamowym.

pinterest
katalog
katalog
pilgrimages and tours offer